Skoči na glavno vsebino

Na naš prvi planinski izlet smo se odpravili po trebuški grapi, kjer smo načrtovali nekaj obiskov. Prvi je bil obisk pri dojenčici Lari. Žal jih ni bilo doma, zato smo vizitko oddali kar njeni babici. Za drugi obisk smo se od Larinega doma povzpeli kar po hribu, kjer nas je že čakala Nejčeva prababica Marica. Nejc jo je ves veselo objel in že spraševal, če lahko piškote, ki so že čakali na mizi. Mmm, so bili dobri. Pot smo nato nadaljevali do Čarja, kjer so nas pričakali Karini domači. Leon nas je veselo sprejel in kazal pot do dedkovega čebelnjaka. Čebelar Slavko nam je razkazal panje in nas poučil o čebelah in načinu čebelarjenja. Ob koncu predstavitve so na postregli še z domačim medom, medenjaki in sokom. Po zasluženi planinski malici smo se odpravili še do Karine in Leonove hiške, kjer smo se lahko poigrali.

Hvala vsem, ki ste nam pričarali čudovit planinski popoldan.

Za vrtec Dolenja Trebuša; Sara

 

dt_2p dt_p3 dt_p4

dt_p5 dt_p6 dt_p7

dt_p8 dt_p9 dt-1p

Dostopnost