Skoči na glavno vsebino

Mesec september, ki je bil letos uvajalni mesec za tri novince v skupini Mucki, se počasi izteka. V tem času se vzgojitelji trudimo, da omogočimo otrokom in tudi njihovim staršem, da se na prijeten način spoznajo z vsemi novostmi, ki jih vrtec prinaša. Poskrbimo, da se pri nas počutijo dobrodošli in lepo sprejeti.

Otroci so se v prvih tednih postopoma seznanjali z dnevno rutino in pravili. Z zanimanjem so raziskovali igralnico in igrače v različnih igralnih kotičkih. Se igrali na dvorišču, se spuščali po toboganu, plezali po plezalih in gugali na gugalnici. V peskovniku gradili peščene gradove in potičke ter s krajšimi sprehodi spoznavali okolico vrtca. Pestre dejavnosti so botrovale k temu, da je jok kmalu pojenjal in lahko rečemo, da je navajanje drug na drugega potekalo v prijetnem vzdušju ter da smo že stkali prve prijateljske vezi.

Za vrtec Šentviška Gora, Alenka Razpet Kranjc

uvajanje01 uvajanje02 uvajanje03

uvajanje04 uvajanje05 uvajanje06

uvajanje07 uvajanje08 uvajanje09

Dostopnost