Skoči na glavno vsebino

V petek zjutraj smo ob oknu opazovali, kdaj pride bibliobus. Veseli in vznemirjeni so se otroci hitro pripravili, da prvič prestopijo prag potujoče knjižnice. Pogum pa je počasi plahnel, ko smo se približevali ogromnemu avtobusu. Strah je bil takoj pozabljen, ko so se odprla vrata avtobusa in nas je z nasmehom pozdravila knjižničarka Maja. Po velikih stopnicah smo se povzpeli v notranjost in zagledali na kupe knjig, ki so zapolnjevale vse police v potujoči knjižnici. Knjižničarka nam je pokazala, kje so spravljene knjige za nas, nam jih ponudila in jih z nami tudi prelistala. Vsak otrok je lahko izbral knjige po svojih željah, pozneje pa smo jih v igralnici tudi prelistali.

Pripravili, Katarina in Danijela

knjiga1 knjiga2 knjiga3

knjiga4 knjiga5 knjiga6

Dostopnost