Skoči na glavno vsebino

Drugi planinski izlet se je začel pred vrtcem, potem smo zavili strmo navzgor na Kozmerice in naprej do Sel pri Volčah. Pot je bila zanimiva, saj smo imeli kaj videti. Čudovita narava, vodni izviri, stara kamnita korita, prelepe domačije, pa še različne domače živali. Zraven pa še pokošeni travniki, ki so kot nalašč za kotaljenje po bregu. Pot je ob vsem tem zelo hitro minila in že je bil počitek za malico. Poiskali smo si primeren kotiček in se napolnili z energijo. Le-to smo potrebovali še za zadnji del poti, do centra Sel pri Volčah. Tam smo obiskali Nikine stare starše, ki so nas bili zelo veseli. Pogostili so nas in poskrbeli, da nam ni zmanjkalo energije za povratek. Ponosni in polni novih vtisov smo se vračali v vrtec. Med potjo pa smo že planirali nov izlet.

Pripravila, Katarina Uršič

sela1 sela2 sela3

sela4 sela5 sela6

sela7 sela8 sela9

Dostopnost