Skoči na glavno vsebino

Tokrat smo Krtki odkrivali in spoznavali promet.
Z resnostjo smo se vanj podali in ga opazovali. Naučili smo se, kaj pomenijo nekateri prometni znaki v naši okolici, kaj lahko razberemo iz signalov, ki jih nakazujejo vozniki in kako se varno prečka cesto.
To smo se naučili izven vrtca. V vrtcu pa smo promet spoznavali na zabaven in ustvarjalen, a prav tako poučen način. Veliko smo se o njem pogovarjali, prebrali pravljice, se igrali, poslušali in tudi zaplesali.
Skupaj smo ugotovili, da promet ni šala in zahteva veliko pozornosti in zbranosti, ko smo vanj udeleženi, zato tudi rumena rutka ni odveč.

Pripravili, Katja in Mateja

Krtki (promet) (1) Krtki (promet) (2) Krtki (promet) (3)

Krtki (promet) (4) Krtki (promet) (5) Krtki (promet) (6)

Krtki (promet) (7) Krtki (promet) (8) Krtki (promet) (9)

 

Dostopnost