Skoči na glavno vsebino

V tednu otroka, smo se pri Pikapolonicah imeli zelo lepo. Saj je bil to teden, posvečen prav njim-otrokom. Počeli smo stvari, ki so si jih otroci sami zaželeli. Imeli so veliko želja:

-skrivanje

-igra s kužkom in muckom

-risanje

-igra na dvorišču

-telovadba

-izdelava verižic

-sprehod

-igranje

Neketere izmed želja smo tudi uresničili.

Prvi dan smo odšli na travnik in se igrali skrivalnice, tekli in smejali. Drugi dan smo telovadili na poligonu, ter se igrali na igralih dvorišča. Tretji dan, pa smo si ogledali igrico Kekec in Pehta. Četrti dan, smo imeli ustvarjalni dan. Izdelovali smo verižice, risali, rezali, lepili in brali pravljice. Zadni dan, pa smo imeli prav poseben obisk. Obiskala nas je mama Nina, ki nam je pokazala kako šiva s šivalnim strojem. Prosili smo jo, če nam zašije vzglavnike, ki jih bomo napolnili z mehkim polnilom.

Tako se je naš teden zaključil in vsi smo dobre volje odkorakali v vikend.

Hvala mami Nini za njen obisk.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost