Skoči na glavno vsebino

V naši skupini se pogovarjamo o hišah, hišah vseh vrst in velikosti. Najprej smo spoznali take, v katerih mi živimo. Kako jih gradimo in kaj vse imamo v njih. O hišah prepevajo tudi v pesmicah, zato smo na eno -Pri nas pa hiško zidamo, tudi zaplesali. Ker smo spoznali hiše vseh vrst, (stanovanjske, pravljične, nebotičnike, bloke…) smo tudi mi izdelali tako, ki je bila zelo moderna. Na stiropor različnih oblik, smo lepili vrata, okna in pobarvali streho. Hiše smo tudi razvrščali po parih, velikosti, barvi.

Spoznali pa smo tudi hiše, v katerih živijo živali. Ker smo jih hoteli videti, smo se odpravili na sprehod v gozd. Žal pa nam nobene ni uspelo dobiti.

Prebrali smo pravljico Palček pohajalček. Govori o tem, da so živali v palčkovi kapi, ki jo je izgubil v gozdu, našle prenočišče. Pravljica nam je bila zelo všeč, zato smo nanjo uprizorili dramatizacijo.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost