Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek nas je pred vrati igralnice v Žabicah pričakal prav poseben obisk. Bila je čarovnica Vilma. Z velikim navdušenjem smo jo sprejeli v igralnico in komaj smo čakali kaj bo sledilo. Vsak dan je imela za nas pripravljeno kakšno zanimivo zgodbico. Zraven nas je pa presenetila še z veliko čira čara dejavnostmi. Tako nas je navdušila, da smo ji razkazali vsak kotiček naše igralnice in igrišča. Kaj se je otrokom najbolj vtisnilo v spomin, pa naj sami povedo.
Meta D.: “Ko smo z Vilmo čarali poskočne rozine in prestrašen poper.”
Evelin. “Ko smo iz papirja delali prijateljice od Vilme.”
Tian. “Ko smo jo peljali na igrišče.”
Jernej M.B.: “Ko smo čarali.”
Veronika: “Ko smo mešali barve.”
Tim: “Ko si nam vsak dan brala pravljice o čarovnici.”Jernej Š.: “Ko smo mešali barve.”

Naj bodo tudi vaši prazniki čimbolj “čira čara” obarvani.

Za vrtec Podmelec, Urša.

carovnica1 carovnica2 carovnica3

carovnica4 carovnica5 carovnica6

carovnica7 carovnica8 carovnica9

Dostopnost