Skoči na glavno vsebino

Skupaj z ostalimi otroci vrtca smo si tudi Medvedki in Kužki ogledali abonmajsko predstavo na Mostu na Soči Medvedka na snegu. Predstava nas je navdušila in kot da to še ne bi bilo dovolj, so nam Medvedki povedali, da jim je čudežni mlinček v Trebuši namlel še eno presenečenje.
Pridružili smo se jim tudi Kužki in skupaj smo po zavitih stopnicah prišli v prostore šole. Tam nas je pričakala učiteljica Agnes in nas prijazno povabila v svojo biološko učilnico.
Otroci so takoj opazili, da je prostor poseben in se hitro razkropili med klopmi, ki hranijo razstavo živali naših gozdov. Otroci so nato sledili razlagi učiteljice Agnes in o živalih izvedeli veliko novega. Bilo je še posebej zanimivo, ker smo se nekaterih delov živali lahko dotikali. Ni potrebno povedati, da nas je najbolj navdušil medved, saj smo njegove šape lahko nataknili na roke.
Še veliko več vam bodo povedale fotografije.

Za Medvedka in Kužke, Stanislava Črv

Dostopnost