Skoči na glavno vsebino

Škratica Božica v Božičkovi pisarni ureja še zadnje podrobnosti s seznama božičnih opravil. Skoraj vse je pripravljeno za prihajajoče praznike. Pisma otrok so prebrana, darila zavita, sani podmazane in Božičkova rdeča obleka pripravljena.
Ko zagleda jelenčka Rudolfa, od presenečenja kar onemi. Rudolf se je namreč med letom tako zredil, da sploh ne vidi več preko svojega trebuščka. Vso jesen se je basal s sladkarijami iz Božičkove pekarne in gledal televizijo. Le kako bo vlekel Božičkove sani? Tak vendar ne more poleteti!
Nastane cela zmešnjava. Ali bo Rudolfu uspelo izgubiti nekaj kilogramov in se odpovedati omamnim sladkarijam?
Za srečni konec smo potrebovali le ščepec čarobnega božičnega prahu in nekaj iznajdljivosti.
Ogledali smo si hudomušno praznično predstavo, kjer smo se ob prigodah navihanega Rudolfa in iznajdljive škratice Božice smejali tako na glas, da se je slišalo do severnega pola.

Pripravila, Katja 

rudi1 rudi2 rudi3

rudi4 rudi5 rudi6

rudi7 rudi8 rudi9

Dostopnost