Skoči na glavno vsebino

V dvorani smo se zbrali, da bi dedka Mraza skupaj pričakali.

V sredo, 21. Decembra nas je obiskal dedek Mraz. Da smo ga lažje počakali so najprej otroci vrtca in šole zapeli in zaplesali staršem. Nato pa smo si ogledali predstavo Praznične kremšnite gledališča Ku-kuc, ob kateri smo se sprostili in do dobra nasmejali.
Na koncu predstave sta nas palček Božo in jelenček Rudolf spodbudila, da skupaj trikrat na glas, pokličemo dedka Mraza. Ko smo ga takole klicali, so se naenkrat odprla vrata dvorane in vstopil je težko pričakovan dobri mož. Vsakemu otroku posebej, ki ga je poklical, je zaželel vse dobro, ga popestoval ter mu izročil čudovito darilo.
Imeli smo se zelo lepo, zato komaj čakamo, da pride dedek Mraz spet naslednje leto. Med letom pa smo si obljubili, da bomo pridni in spoštljivi.

Za vrtec Trebuša, Lea, Sara in Nika.

dt_predstava1 dt_predstava2 dt_predstava3

dt_predstava4 dt_predstava5 dt_predstava6

dt_predstava7 dt_predstava9 dt_predstava8

Dostopnost