Skoči na glavno vsebino

V Trebuši že od začetka januarja uživamo v zimi. Ko še ni bilo ne duha ne sluha o snegu smo se zadovoljili s slano, ki se je v senčnih legah kar nabirala in nabirala. Opazovali smo kako so se kristali nabirali in tvorili prave skulpture. Iz slane smo poskušali narediti snežaka in ugotovili, da se tega ne da. Tudi pogovor in dejavnosti so bile usmerjene v zimo. Spoznali smo dežele večnega snega in ledu. na slikah smo si ogledali živali, ljudi in spoznavali življenje na severnem in južnem tečaju.  Ko smo končno le dočakali sneg in zaradi dežja nismo mogli ven, smo si sneg prinesli kar v igralnico. Uživali smo v igri, oblikovanju in taljenju snega. najlepše nam je bilo na drsanju in sankanju. Pri tem smo resnično uživali in se zabavali.

dt_zima_1 dt_zima_2 dt_zima_4

dt_zima_3 dt_zima_5 dt_zima_6

dt_zima_8 dt_zima_7 dt_zima_9

Za vrtec Dolenja Trebuša; Sara, Lea in Nika

Dostopnost