Skoči na glavno vsebino

Zadnje čase veliko poslušamo o tem, kako nas napadata gripa in prehlad, zato nas je obiskala Ajda in nas poučila o tem, kako lahko sami poskrbimo, da ostanemo zdravi. Ajda nam je pokazala, kako si pravilno umijemo roke pred vsakim obrokom in po njem. Za mizo je z nami pojedla različno sadje in nam povedala, da vsebuje veliko vitaminov, ki nas branijo pred bacili. Da bi sadje zaužili še na drugačen način, smo medse povabili Ireno, ki nam je pripravila zdrav napitek- smuti. Ajda nam je pokazala tudi, kako si redno umiva zobke. Zato smo še mi poprijeli za zobne ščetke in se urili v krtačenju zob na narisanem dečku in deklici. Ajda pa se tudi veliko giba na svežem zraku, zato nas je vsak dan peljala na sprehod in nas okusila za njej najljubši zimski šport- smučanje.  K nam je prišla oblečena v kombinizon, na glavi je imela čelado in smučarska očala. V roke je prijela palice in se s smučmi zapeljala po hribčku. Res je izgledalo super, zato je tudi nam posodila svojo opremo, da smo se še sami pognali po oblazinjeni strmini.

Zahvaljujemo se Ajdi za njej obisk, saj nam vsi ti njeni nasveti pomagajo ohranjati zdravje in popolno zasedbo v naši skupini.

Za skupino Polžki, Melita in Polona.

zdravje 1 zdravje 2 zdravje 3

zdravje 4 zdravje 5 zdravje 6

zdravje 7 zdravje 8 zdravje 9

zdravje 10 zdravje 11 zdravje 12

zdravje 13

Dostopnost