Skoči na glavno vsebino

V tednu kulture smo Polžki pod drobnogled vzeli pravljico Muca Copatarica.
Prisluhnite naši, malo drugačni zgodbi.
V našem vrtcu je lep red. Igralnice so urejene, garderoba pometena in igrače pospravljene na poličke. Vse je v najlepšem redu, le otroci so nekega dne, preden so šli počivat, pozabili pospraviti svoje copatke. Med počitkom na blazini, jim je copate vzela muca Copatarica. Ko so se zbudili, so jih otroci iskali pod mizo, na stolih in za posteljo. Ker jih niso našli so se kar bosi podali po čutni poti, da skupaj poiščejo mucin dom. Muca Copatarica jih je pričakala v svoji hiški in jim pokazala, kako se copate lepo pospravi. Otroci so ji obljubili, da se bodo tudi sami potrudili pri pospravljanju copat. Na koncu so z muco Copatarico še zaplesali Ringa raja in tako je naše pravljice konec.
Na spodnjih fotografijah pa lahko našo zgodbo podoživite še skozi sliko.

Za skupino Polžki, Polona in Melita

mc1 mc2 mc3

mc4 mc5 mc6

Dostopnost