Skoči na glavno vsebino

V torek, 7.2 smo v Dolenji Trebuši proslavili Dan slovenske kulture.

Prireditev se je pričela s slovensko himno, ki so jo zapeli člani mešanega pevskega zbora Justin Kogoj. Poleg mešanega, moškega, ženskega pevskega zbora Justin Kogoj, folklorne skupine, citrarke Sanje, mladih harmonikašev, šolarjev so na prireditvi nastopili tudi otroci iz vrtca. Skupaj s šolarji so preko kmeta Luka, ki se je spominjal svoje mladosti, predstavili slovenko ljudsko izročilo. Vrtec se je občinstvu predstavili s plesom in petjem Abrahama sedem sinov, prstnimi igrami, izštevanko in gibalno-rajalno igro Bela, bela lilija. Otroci so se ob koncu ponosmo pomahali občinstvu.

dt_kp_1 dt_kp_2 dt_kp_3

dt_kp_4 dt_kp_5 dt_kp_6

dt_kp_7 dt_kp_8

Za vrtec Dolenja Trebuša; Sara, Nika, Lea

Dostopnost