Skoči na glavno vsebino

Vrtec je hiša,

kamor hodi Miša.

Tam so tudi Nejci, Drejci,

Nine, Brede in naljepše

tri letne sosede.

V pikapolonicah smo se sprehodili po vrtcu in njegovi okolici, ter si ga malo podrobneje ogledali in spoznali. Najprej smo obiskali vse igralnice  (Polžke, Miške, Zajčke in Krtke).V vsaki igralnici smo skupaj z ostalimi otroci nekaj zapeli in zaplesali, ter se malo podružili. Ogledali smo si tudi druge prostore, ki jih imamo v vrtcu. Kuhinjo, kjer so naši kuharji, pralnico kjer je čistilka in pisarno v kateri je Irena.

Ko smo spoznali notranje prostore, smo si vrtec ogledali še od zunaj. Ima rdečo steho, ter modre in rumene zidove. Letos smo naredili tudi zeliščmi vrt, ki ga prav lepo krasi. Seveda pa nismo pozabili na naše dvorišče, na katerem najraje preživljamo naš čas.

Ker pa smo tudi likovno nadarjeni, smo izdelali velik kartonasti vrtec, ki krasi naš pano pred skupino. Sevada pa nismo pozabili tudi katera skupina smo mi – PIKAPOLONICE! Na to smo seveda zelo ponosni, zato smo si vsak sam, iz kamna izdelali prav prisrčno  pikapolonico, ki nas tudi doma spominja kdo smo.

Za vrtec Mosta na Soči, Maja in Silvana

Dostopnost