Skoči na glavno vsebino

Čeprav nam je muhasto vreme skoraj preprečilo zaključno srečanje, se nam je v ponedeljek popoldne le uspelo dobiti. Izpred vrtca smo se skupaj odpravili proti Modrejcam. Sprehod v senci ob jezeru je bil prav prijeten. Na igralih pri Modrejcah nas je čakalo še nekaj staršev z otroki. Otroci so se navdušeni zapodili na igrala, se preizkusili v namiznem nogometu, na ležalnikih listali knjige in raziskovali okolico. Zatopljeni v igro in sproščen pogovor smo pozabili na čas. Odpraviti se je bilo treba nazaj. Ker so otroci vedeli, da jih za konec čaka še sladkanje s sladoledom, se jim je proti Mostu prav mudilo. Skupaj smo preživeli čudovit popoldan.

Vsem staršem in otrokom se še enkrat zahvaljujeva za pozornost in lepe besede, ki ste nama jih namenili.

Za Pikapolonice, Silvana in Maja.

 

  

 

Dostopnost