Skoči na glavno vsebino

Minulo sredo nas je v igralnici pričakal poletno in nagajivo razpoloženi palček. V pismu nam je razkril, da je v okolico vasi skril pet skrinjic. Če najdemo vse, nam bo odkril presenečenje v vrečki.
Veseli smo se odpravili na pot in sledili postajam. Povezovali smo znane informacije o kraju (Šentviški Gori), uporabili matematično znanje in vedenje o stvareh, določali strani neba ter levo, desno in naravnost. Na vsaki postaji smo izpolnili določeno nalogo. Zbrali smo vse skrinjice in se v vrtcu razveselili presenečenja – pobarvank z različnimi palčki in risanke o palčku Smuku.
Všeč nam je bila tudi pesem Enkrat je bil en majhen škrat, ki smo jo zapeli tolikokrat, da jo skoraj že znamo.

Kako je bilo lepo, si poglejte tukaj.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

Dostopnost