Skoči na glavno vsebino

Pikapolonice smo si teden pred počitnicami popestrile z različnimi dejavnostmi.

Ena izmed najzabavnejših je bila seveda čofotanje v bazenu na dvorišču. Smeh in veselje sta odmevala po celem Mostu.

Obiskala nas je mama Elena, ki nam je prebrala dve zanimivi zgodbici. Ena izmed njiju je bila morsko obarvana in vsi smo se spomnili na sladoled. Ker smo bili  vse leto zelo ustvarjalni, marljivi in delavni, smo si ga seveda zaslužili. Zato smo se odpravili k Selimu in se posladkali s svojim izbranim okusom sladoleda.

Preden pa se odpravimo na morje, smo izvedeli še nekaj zanimivih dejstev. Kdo vse živi v morju in kaj vse lahko tam počnemo. Zato smo se odpravil k vzgojiteljici Nevi, ki nam je predstavila potapljaško delo.

Seveda pa smo vse sončne in lepe dni preživeli na svežem zraku in v naravi.

Še enkrat hvala vsem, ki ste nam popestrili ta teden.

Za vtrec Most na Soči, Maja in Silvana

Dostopnost