Skoči na glavno vsebino
Zdi se, da je mesec september tako hitro odšel, kot jesen hitro odpihne listje z dreves. Otroci so že poglobili prijateljske stike, sprejeli novo igralnico in se prepustili igri in svobodnemu ustvarjanju.
V zadnjih tednih je njihovo igro in dejavnosti narekoval prihod jeseni. Kadarkoli pa je dež ponehal so Žabice odšle na igrišče ali pred šolo, da so se razgibale. V sončnih dneh so otroci odšli tudi na sprehode v bližnji gozd, da so nabrali pisano zbirko jesenskega listja. Na nabiranje jesenskih plodov pa so povabili tudi kuharico Lučano. Jesenski plodovi so se spremenili v “najokusnejšo hrano” v kotičku dom, kostanje so prevažali s traktorji, iz njih oblikovali različne skulpture ali pa jih uporabili v svojih jesenskih umetninah.
Iz gozda se sliši šumenje dreves iz Žabic pa veseli smeh.
za vrtec Podmelec, Špela Krivec
Dostopnost