Skoči na glavno vsebino

Danes se je, za otroke iz Podmelca, dan začel zelo pestro. Najprej so otroke obiskali policist in dve policistki, ki so predstavili svojo opremo, ki jo uporabljajo pri različnih akcijah. Otroci so veliko informacij že vedeli in so samozavestno sodelovali pri pogovoru z možmi postave.

Nato so ponazoritev gasilske akcije izpeljali še gasilci iz PGD Kneža. Vsako leto se potrudijo, da pokažejo eno izmed situacij, v kateri se je potrebno spopasti s požarom. Letos je “zagorelo” na strehi podmelške šole. Gasilci so hitro, spretno in zanesljivo osvojili streho vrtca in “pogasili” požar.

V gasilski akciji so sodelovali tudi otroci, saj so izvedli evakuacijsko vajo in dokazali, da znajo upoštevati pravila in sodelovati v prid varnosti v našem vrtcu.

Za konec pa še…ENA GASILSKA SLIKA!

za vrtec Podmelec, Špela Krivec

Dostopnost