Skoči na glavno vsebino

Za nami je že drugi planinski izlet. Tokrat nas je pot vodila na Sela pri Volčah. Po kosilu smo se odpravili v garderobo, kjer smo pregledali naše nahrbtnike, se obuli, nadeli na glave kape in se odpravili na pot. Pot nas je vodila do mosta čez jezero, nato pa smo zavili v strm klanec. Kmalu smo prišli do prve table, na kateri je pisalo Babja jama in razgledna točka. Ker pa smo mi vedeli, da je naš cilj, katerega želimo doseči vas Sela pri Volčah, smo pot nadaljevali po isti poti. Po poti smo videli veliko zanimivih stvari. Najprej naj omenimo zelo lepo naravo, razna kamnita korita, jame, veliko domačih živali, kačjo kožo in še bi se dalo naštevati. Kmalu pa smo prišli do naslednje table, na kateri je pisalo Kozmerice. Vedeli smo, da bomo šli skozi vas Kozmerice, preden pridemo do cilja, zato smo pot nadaljevali. Kot pravi planinci smo po poti tudi zapeli in kot bi mignil smo prišili do naslednje table, na kateri je pisalo Sela pri Volčah. Tam smo srečali gospo, katera nam je predlagala, da malico pojemo kar na bližnjem travniku. Okrepčani smo pot nadaljevali v vas, kjer smo se ustavili še pri cerkvi. To je bil naš zadnji postanek pred odhodom v vrtec. Prijetno utrujeno smo prišli do vrtca, kjer so nas že čakali starši.

Pripravili, Melita in Katarina

  

  

  

Dostopnost