Skoči na glavno vsebino

Ta mesec smo se razgibavali zjutraj v igralnici, kasneje še na dvorišču.

Plesali smo na glasbo, ki nas je razveseljevala in sproščala. Poslušali smo pravljico o veliki repi in se pogovarjali o jesenskih plodovov. Le te smo šli na sprehodu opazovati na njivi. Učili smo se pesmico o ježku, jabolki in hruški, ter spoznavali jesensko sadje. Veliko časa smo preživeli zunaj na igrišču z vozili in žogami, na dvorišču pa na igralih. Odšli smo na daljši sprehod za mali sonček skupaj s Kužki in se utrujeni vrnili nazaj v vrtec. Na poti smo opazovali naravo in drevesa, ter ugotavljali, katero je visoko zraslo, katero drevo pa nizko. Z njih so odpadali rumeni in rjavi listki. Kako lepo se je bilo igrati z suhimi listki, pa znajo povedati otroci. Ogledati smo se šli gozdiček, ki raste v bližini vrtca. Tega bomo obiskali še velikokrat v letu. Potrudili smo se izdelati mucke, ki smo jih odnesli domov.

Za skupino Mucki, Veronika Mauer

                                                       

                                                       

                                                       

Dostopnost