Skoči na glavno vsebino

V današnje jutro smo stopili veseli, saj smo bili deležni lepega presenečenja. V vseh igralnicah so nas pričakale sladke dobrote. Čokoladni Miklavži so nam dali vedeti, da se je tod okrog gotovo smukal prav on.
Po zajtrku pa je sledilo še eno presenečenje. Ogledali smo si predstavo z naslovom Pingvin Pingo potuje na severni pol. Spoprijateljili smo se s pingvinčkom Pingom in eskimom Itijem, ki sta si želela iz južnega pola oditi na severni pol. Z našo pomočjo jima je seveda uspelo.
Po predstavi sta si igralca zaslužila velik aplavz, saj nas, tako, kot nikoli, tudi danes nista razočarala.
Miklavžev dan je zdaj že za nami. V spominu nam bo ostal, kot dan, ki je bil poln smeha in otroške razigranosti. Želimo si, da bi bilo takih dni čim več.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost