Skoči na glavno vsebino

Obrnili smo novo stran na koledarju in vstopili v najbolj prazničen mesec v letu  – december. Teden smo pričeli z ustvarjanjem venčkov, kateri že krasijo naše mize. Poleg tega, smo igralnico okrasili s snežaki, katere smo narisali z željo, da bodo kmalu krasili tudi naše dvorišče. V sredo zjutraj smo bili deležni lepega presenečenja, saj nas je v igralnici pričakalo darilo, katerega nam je pustil eden od dobrih mož. Za še lepši zaključek tedna, pa smo izdelali prav posebne božične krtke. Naj omenimo, da imamo prav vsak dan tudi posebno nalogo, na katero nikoli ne pozabimo. Vsak dan odpremo eno od naših hišk, v kateri se skriva sporočilce z lepimi mislimi, kakšno željo, uganko in podobno. Kljub vsemu, pa  si vzamemo čas za sprehode, igro, petje, ples in razgibavanje v telovadnici.

Pripravili, Melita in Katja

  

  

  

Dostopnost