Skoči na glavno vsebino

Deževen in mrzel decembrski dan nam je polepšal prav poseben obisk. V našo igralnico je prišla Lanina mamica Maja, ki je prinesla s seboj veliko vrečko skrivnosti. Najprej nam je prebrala lepo pravljico o srnjačku, ki se je prebudil v mrzlo jutro obdano s snegom, ter nas z njo popeljala v zasneženo deželo, kjer so se lahko živali igrale na snegu, ter uživale v zimskih radostih. Da pa smo si lahko čarovnijo zasneženih dni ustvarili še v naši igralnici, je Lanina mamica iz svoje vrečke potegnila kar nekaj materiala, iz katerega smo si izdelali snežake na zasneženih travnikih in poljih. iz naših listov so se radostno smejali, odeti v topel šal in s kapami na glavi so nas pozdravljali, mamici Maji pa je uspelo v naših očeh pričarati iskrice sreče in veselja. S svojim obiskom, pravljico in snežaki nam je polepšala ta dopoldan, ki nam bo ostal še dolgo v spominu, ob tem pa si bomo želeli, da se zimska radost in idila preselita še iz naše igralnice in pravljice v našo okolico.

Hvala Lanini mamici Maji,
za ta čudovit in čaroben dopoldan,
ki ga je preživela z nami.

Za vrtec Most, Brigita in Petra.

Dostopnost