Skoči na glavno vsebino
V zadnjem decembrskem tednu je že vse dišalo po novoletnih počitnicah. Vsak košček bleščečega papirja, so otroci spremenili v  novoletni okrasek, vsaka pesem je bila namenjena dobrim možem in obdarovanju. Veliko časa so otroci preživeli pri ustvarjanju in tudi v igri z novimi igračami, ki jih je pod smreko pustil dedek Mraz. Dobri mož je poskrbel, da je kotiček Dom nazaj zaživel.
Zadnji dan v vrtcu smo se spomnili tudi na našo Slovenijo. Žabice in Račke so šolarjem pripravile kulturni program. Dan samostojnosti in enotnosti so otroci obeležili s petjem, plesom in srčnimi izjavami “Slovenijo imam rad, ker…”
Radi se imamo tudi med seboj, zato vam Žabice želimo…
…da si med prazniki vzamete čas za druženje, skupno igro in crtanje. V novem letu pa veliko smeha, zdravja in miru.
                                                  SREČNO 2018!
za Žabice, Špela Krivec
Dostopnost