Skoči na glavno vsebino

S prvim decembrom sta se v muckovo igralnico prišla uvajati dva otroka. To sta Špela in Jan. V začetku sta bila z mamico in očetom, kasneje že sama z nami. Tik pred Miklavževem smo izvedli medgeneracijsko srečanje z babicami. Najprej smo nastopali pred njimi, nato izdelovali zimsko dekoracijo. Vse babice so bile aktivne, le malčki so se želeli pestovati. V petek osmega decembra smo sodelovali na Miklavževem koncertu skupaj s kužki in šolarji.  Bilo nam je lepo in poslušali smo do konca. Izdelovali smo voščilnice za novo leto in jih okrasili z barvnimi lučkami. Iz storžkov smo izdelali novoletno smrekico. Likovno smo se izražali, ter tiskali sneg na podlago. Sedaj nam krasi igralnico. Bivali smo tudi zunaj, na dvorišču z igro s pravim snegom.

Za konec decembra smo si ogledali še predstavo Pika Nogavička išče dobrega moža. Ta dobri mož,  dedek Mraz, je otroke obdaril in zaželel srečno novo leto 2018.

Pripravila, Veronika Mauer

                                               

                                               

                                               

Dostopnost