Skoči na glavno vsebino

Februar je mesec kulture in le kje je najboljše mesto za spoznavanje le te? V knjižnici seveda. Zato smo se otroci iz vseh skupin podali v našo šolsko knjižnico, kjer smo se prepustili knjižničarki Martini. Popeljala nas je v svet knjig in domišljije.
Knjižnico smo prehodili po dolgem in počez in ostali odprtih ust, ko smo videli, kako polne so knjižne police v njej. Nato pa smo prisluhnili različnim pravljicam, primernim naši starosti. Bilo je zanimivo in hkrati zelo poučno.

Najlepša hvala Martini za vse dopoldneve, ki jih je preživela z nami, predvsem pa hvala, da smo z njeno pomočjo spoznali, da nam je knjiga res lahko najboljša prijateljica, ki širi naša obzorja.

Za konec pa še ena modra misel, ki naj bo vodilo vsem nam:
SONČNI VZHOD PREBUJA NARAVO,
BRANJE KNJIG RAZSVETLJUJE GLAVO.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost