Skoči na glavno vsebino

Danes smo bili vrtečki deležni tretje abonmajske predstave. Ta nas je popeljala v svet ljubezni in poguma.
S princesko Zalo smo se sprehodili skozi grajsko življenje. Z njeno pomočjo smo si najprej uredili pričeske, potem pa smo skupaj zaplesali še grajski ples. In, ko smo že mislili, da bomo priča grajski poroki, nam je princesa zaupala, da svojega bodočega moža, ki ga je zanjo izbral njen oče, sploh ne ljubi. Pomoč ji je nudil vitez Rok, ki se je izkazal za nadvse prijaznega in srčnega fanta.
Zgodba pa se je povsem obrnila, ko se je Zala spremenila v žabo. A naš vitez se ni dal. S svojimi viteškimi veščinami  in z našo  pomočjo je premagal vse prepreke, ki so mu prišle nasproti.
Za konec smo bili priča krasni poroki, na kateri sta si vitez in princesa obljubila večno  ljubezen.

Predstavo smo zapustili srečni, saj je bila ljubezen tista, ki je premagala vse ovire na svoji poti.

Za vrtec pripravila, Brigita

 

Dostopnost