Skoči na glavno vsebino

Če ste morda mislili, da so se olimpijske igre končale v nedeljo, ste se malce zmotili. Zaključujejo se namreč danes. Pri Krtkih smo se s počitnic vrnili pod vtisi Pjongčanga in ni nam bilo treba dolgo razmišljati, da smo ugotovili, da bo najbolje, da poskušamo okusiti delček olimpijskega vzdušja tudi mi.
S prižganimi olimpijskimi baklami smo otvorili dogodek in pričelo se je. Seveda smo najprej ob pomoči globusa ugotovili, kam smo se v tem tednu preselili. Potem pa so sledile različne športne panoge, od smučanja, do skokov, hokeja,… Vse so nas navduševale in ne boste verjeli, ekipno smo bili najboljši. Zato se je seveda slišala tudi slovenska himna in podelili smo si najboljše medalje.
Da pa ne boste v skrbeh, športniki se danes že vračajo proti domu. Predlagamo, da jih pričakate na letališču, saj so si prav vsi prislužili slavnosten sprejem.
Čestitke našim zlatim olimpijcem!

Za Krtke pripravili, Katja in Melita

 

Dostopnost