Skoči na glavno vsebino

Otroci iz podružničnih vrtcev so danes pričeli s plavalnim tečajem v  Bohinjski Bistrici. Nekateri so se z vlakom peljali prvič, zato je bilo doživetje še zanimivejše. Na njem smo se okrepčali z malico in se med seboj bolje spoznali. Hitro smo stkali prijateljske vezi in se polni pričakovanj napotili proti Vodnemu parku Bohinj.

Preden smo odšli v bazen smo prisluhnili reševalcu iz vode, ki je pojasnil, kakšno je primerno obnašanje plavalcev ob in v bazenu. Obljubili smo, da se bomo kopališkega reda držali in s tem skrbeli za naše zdravje in varnost. Nato pa smo se razdelili v tri skupine. Po bazenu so tako čofotali RAKCI, MORSKI PSI in DELFINČKI. Že prvi dan smo dokazali, da smo pogumni in hitro učljivi. Nasmeški na obrazih so potrjevali, da smo zelo uživali. Proti domu smo odhajali polni novih vtisov in v veselem pričakovanju jutrišnjega dne, ko bomo poskusili vodno pravljico ponoviti.

Lep vodni pozdrav od pogumnih delfinčkov, spretnih rakov in hitrih morskih psov.

Za vrtce podružnic: Brigita, Urša, Mojca in Alenka

Dostopnost