Skoči na glavno vsebino

 

Nina se že dolgo pripravlja, da pelje svoje prijatelje na ogled tatove avtomehanične delavnice…in danes se je odločila, da je dovolj “velika”, da sovrstnikom razkaže delovno mesto tata Andreja. Ninin tata je otrokom pokazal, kako deluje dvigalo za avtomobile, kako se menja avtomobilske gume ter kakšna orodja in stroje uporablja pri tem. Fantje in tudi punce so z zanimanjem prisluhnili mehaniku in opazovali njegova opravila. Nina je pokazala veliko znanja o popravilu avtomobilov, saj  večkrat zvedavo opazuje tata pri delu. Tata Andrej je otroke pogostil tudi s piškoti in se tako zahvalil za obisk.
Tudi mi se tatu Andreju zahvaljujemo, da je na široko odprl vrata svoje delavnice.
Nina pa mu sporoča. “Mela sem se fajn, ka si une gume dajal gor s šlaufom in da smo jedli piškote. Rada te mam!”
za Žabice, Špela Krivec
Dostopnost