Skoči na glavno vsebino

Pa smo jo komaj dočakali! Prvo Noč v vrtcu, seveda.
Že začetek večera je bil nekaj posebnega, saj so bili glavna nit dogodka dinozavri. Žabice so se najprej odpravile na sprehod do Klavž. Med potjo so odkrivali sledove dinozavrov. Vsi so neučakano čakali, da zaide sonce, saj je šele noč dodala vrednost raziskovanju. S pomočjo svetilk so mladi arheologi odkrili kar nekaj zanimivih najdb. Ko je bila zbirka zakladov polna, so se preoblekli v pižame. A to še ne pomeni, da so raziskovalci že omagali. Najpogumnejši so se udeležili še modne revije in predstavili najnovejšo kolekcijo pižam. V spanje je Žabice popeljal film Dobri dinozaver.
Otroci so zjutraj prejeli tudi medalje za spomin na posebno nočno doživetje.

Za vrtec Podmelec, Špela in Urša.

  

  

  

Dostopnost