Skoči na glavno vsebino

Po prvomajskih počitnicah je Žabice pričakalo presenečenje. Čisto nova igralnica in na vratih napis Dino svet. Že velike stopinje na hodniku so napovedovale, da se je v igralnici zavrtel čas za mnogo let nazaj. Otroci so nov igralni prostor napolnili z dinozavri, jih risali, razvrščali in ustvarjali Dino umetnine. S pomočjo knjig in posnetkov so postali pravi strokovnjaki za ogromna bitja iz preteklosti. Svoje znanje so sklenili deliti z Račkami in šolarji, ki še vedno obožujejo dinozavrske teme. Žabice so pripravile razstavo mesojedih in rastlinojedih dinozavrov, fosilov, knjig, lego dinozavrov, sestavljank, risb in tudi nekaj “svežih” izkopanin iz našega igrišča. Otroci so se izkazali kot dobro kustosi, arheologi in paleontologi.

za Žabice, Špela Krivec
Dostopnost