Skoči na glavno vsebino

Naš današnji dan se je začel s stilsko preobrazbo, ki smo je bili Zajčki nadvse veseli. V igralnico je na obisk prišla Ivina mamica Špela, ki je s seboj prinesla veliko najrazličnejših pripomočkov. Predstavila nam je celo dva poklica, prvi izmed njih je bil poklic frizerke, ki ga vsi zelo dobro poznamo, saj tudi mi že dobro vemo, kaj pomeni urejena pričeska. Drugi poklic nam je bil manj poznan, saj nismo vedeli, kako se imenuje gospa, ki nam lakira nohte in neguje kožo. Tako nam je Ivina mamica predstavila še kozmetičarko. Po vseh pripomočkih, ki smo jih videli, ki nam jih je pokazala, je sledil še najbolj zanimiv del. Zajčki smo se prepustili Špelinim rokam, ona pa je svoje prste spretno zavrtela med naše lase in nastale so čudovite pričeske, katerim je dodala še malo barve. Da smo preizkusili še poklic kozmetičarke, smo na svoje prstke dodali še malo laka, ki smo ga lahko sami izbrali v množici najrazličnejših barv. Končni rezultat tega dneva, so bili zadovoljni otroci s prelepimi in urejenimi pričeskami, ter nasmehom na obrazu.

Ob tej priložnosti se Zajčki iskreno zahvaljujemo Ivini mamici Špeli, za prelepo dopoldne, njen čas, ki ga je za vse to potrebovala in najlepše pričeske, ki si jih lahko ogledate še v našem albumu.

Za vrtec Most, Brigita in Petra.

Dostopnost