Skoči na glavno vsebino

Zadnji mesec pred počitnicami smo pri Miškah veliko govorili o soncu in pravilni zaščiti pred njim. Začeli smo s pravljico Bor in Bina na soncu, ki smo jo prebrali, potem pa ob slikah obnovili zgodbo vsak dan. Spoznali smo pripomočke in sredstva za zaščito pred soncem in jih preizkusili tudi v praksi. Zdaj redno nosimo od doma pokrivala, če pa jih slučajno pozabimo smo se naučili narediti recikliran klobuček. Na sprehode gremo bolj zgodaj, ko sonce še ni tako močno. Še prej pa preverimo velikost sence in če je premajhna se raje igramo v senci dvorišča. Tu tudi zapojemo kakšno pesmico, posebno tisto o klobuku, ki smo se je v tem času naučili.
Informacij o zaščiti pred soncem imamo veliko, zato se lahko poletje in počitnice začnejo.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost