Skoči na glavno vsebino

V zadnjih junijskih dneh smo v Miškah dobili prav poseben obisk. Prišli sta Blaževa mama in njegova mala sestrica Sara. S seboj sta prinesli igračke in stvari, ki se jih uporablja pri negi dojenčka. Pokazala nam je kako se umije, počeše, previje in preobleče dojenčka. Sara je potrpežljivo sodelovala, še naša pomoč je ni nič motila. Nato je mama Jerica sestavila igralni lok in Saro položila vanj. Bilo ji je všeč, nam pa še bolj. Ker se pač majhni otroci s pravimi dojenčki ne moremo igrati tako kot bi želeli, smo si po vrtcu sposodili opremo za dojenčke. S pomočjo mame Jerice smo dojenčke uredili, nahranili, peljali na sprehod in jih ljubkovali. Sara in mama sta nas naučili nekaj novega – mogoče se bomo tega še spomnili, ko bomo mi mame in tatiji.

Pripravili, Danijela in Katarina

Dostopnost