Skoči na glavno vsebino

Lepo septembersko popoldne smo dogodivščin željni Zajčki izkoristili za naš prvi planinski izlet. Po kosilu smo si privoščili počitek in si tako zagotovili, da smo  kasneje brez težav prehodili kakšen še tako hud klanec.
Po počitku je sledila okrepčilna malica, nato pa smo si nadeli nahrtnike in se odpravili proti Bači. Nekateri smo sicer želeli v naše nahrbtnike pokukati že kmalu potem, ko smo krenili iz vrtca, a za to je bilo potrebno malce počakati. Po senčni potki smo se odpravili proti Stopcu, kjer so zašumele vrečke s prigrizki, ki smo jih vso pot vztrajno nosili s seboj.
Po malici in klepetu smo se še malce poigrali, nato pa se sprehodili nazaj do vrtca. Med tem smo opazovali okolico, prepevali pesmi, skratka imeli smo se zelo lepo.
V vrtec smo se vrnili malce utrujeni, a to nas ni odvrnilo od misli, da bomo prav kmalu spet odšli na kakšen skupni izlet.

Za vrtec pripravili, Brigita in Petra

 

Dostopnost