Skoči na glavno vsebino

Ta teden je bil v Pikapolonicah prometno obarvan. Na to temo smo veliko peli, poslušali pravljice in ustvarjali. Seveda pa nismo pozabili tudi na igro. V naši igralnici je bilo zelo glasno, saj so jo zavzela različna vozila, ki so vozila po cestah, pa tudi izven njih. Bilo je zelo zabavno. Spoznali smo veliko stvari, ki so pomembne za našo varnost v prometu, npr. da moramo hoditi ob robu ceste, da cesto prečkamo čez prehod za pešce, da ob prečkanju ceste dvignemo roko… O prometu nas je veliko naučila zebra iz predstave, obiskal pa nas je tudi policist Jure, ki nam je predstavil svoje delo in nas poučil o pravilih v prometu.

Naše glavice so si marsikaj zapomnile, vse to znanje pa se bomo celo leto trudili uporabljati tudi v praksi.

Za Pikapolonice, Silvana in Polona

   

 

Dostopnost