Skoči na glavno vsebino
V Pikapolonicah smo se v tem tednu odločili, da se bomo posvetili spoznavanju novega letnega časa. S svojim prihodom nas je razveselila tetka Jesen, ki nam je predstavila poljske pridelke in jesensko sadje. Poslušali smo pravljico Debela repa, v kateri so se v igri vlog preizkusili tudi otroci. Z navdušenjem so se vživeli v vlogo dedka, babice, vnučke, kužka, mucka in miške. S skupnimi močmi jim je na koncu tudi uspelo izpuliti debelo repo. Velik poudarek smo dali opazovanju narave. Na krajših in daljših sprehodih smo opazovali okolico, si ogledovali koliko listkov je že pobarvala tetka Jesen in peli jesenske pesmice. Veliko veselja pa so nam prinesli tudi jesenski listki in igra z njimi.
Za Pikapolonice, Polona in Silvana
  
  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost