Tema letošnjega tedna otroka je Prosti čas, zato smo si zadali, da bomo v teh dneh počeli vse tisto, kar nam lepša ta čas.
Pika na i  je bil gotovo današnji dan, ko je Jakobov in Ajdin tata v vrtec pripeljal njihovo osličko. Kaj lepšega bi si še lahko zaželeli, kot to, da smo dopoldne preživeli v družbi prijetne Žiži, ki nas je sem ter tja vztrajno vozila po našem dvorišču.
Komaj smo čakali kdaj bomo lahko tudi mi sedli na voz in se podali na razburljivo vožnjo. Po Mostu se je razlegal razigran otroški smeh.
Bogatejši smo še za eno novo izkušnjo, za kar se najlepše zahvaljujemo tatu Aljažu, ki si je z veseljem vzel čas in nam predstavil osličko Žiži.
Upamo, da je bilo tudi njej v naši družbi lepo in, da smo se ji z božanjem vsaj malce oddolžili za iskrice, ki jih je prinesla v naše očke.

Za vrtec pripravila, Brigita