Letošnje jesensko vreme je nam planincem res pisano na kožo, saj smo lahko izvedli že tretji planinski izlet. Lep sončen popoldan, ravno pravšnje temperature za hojo in dogodivščin željni otroci, to so pogoji za uspešen planinski izlet. Začeli smo pred šolo, kjer smo začrtali pot. Z glavne ceste smo kmalu krenili v stransko in se po dolini spustili vse do Loga, kjer se asfaltirana cesta tudi konča. Vmes smo si vzeli čas za opazovanje, pogovor, petje, malico in počitek. Na koncu poti smo si slednjega privoščili v senci oreha, kjer smo si povrnili moči s hrano iz nahrbtnika. Zaključili smo na bližnjem travniku, kjer smo pokurili še zadnje atome energije, se objeli v pozdrav in se veselili še enega lepega izleta.

Pripravila, Katarina Uršič