Skoči na glavno vsebino

V začetku megleno in hladno jutro se je za vse vrtečke hitro spremenilo v sončen dan, poln topline in nasmejanih obrazov.
Za to so zaslužni naši dedki in babice, ki so si vzeli čas in zakorakali v vrtec. Najprej smo jih lepo pozdravili in jim zapeli nekaj pesmi. Nato pa je sledil še najbolj zanimiv del- skupni sprehod. Po Mostu se je vila dolga in nasmejana kolona. Stari starši so prijeli za roke nas, svoje vnučke, katerih očke so danes še posebej žarele.
Dogodek smo priredili v povezavi z vseslovensko tedensko akcijo medgeneracijskega gibanja, ki spodbuja zdrav življenjski slog. Tako je, povezali smo prijetno s koristnim. Družili smo se, obenem pa se malce razmigali in tako poskrbeli za naše zdravje.  Po sprehodu smo se ustavili še na dvorišču vrtca, kjer smo malce pokramljali in se okrepčali s sokom in piškoti.

Babica in dedek:

Za obisk iskrena hvala,
v mojih očeh danes še večja junaka sta postala.
Zame čas sta si vzela,
in v vrtec odhitela.
Skupaj smo imeli res se lepo,
upam, da prav kmalu spet bo tako.
Naj vama povem- rad vaju imam,
in prav nikomur vaju ne dam.

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost