Skoči na glavno vsebino

Ker smo že dolgo v vrtcu, smo se med seboj že dobro spoznali. Zato sebe in svoje prijatelje že prepoznamo. Poznamo se že po imenih in se po igralnici veselo kličemo. Če koga ni to hitro ugotovimo in rečemo

»ga ni, ni«

Vemo kje imamo nos, oči in usta, kje naše noge so in roke.

Ker pa se v naši igralnici poznamo že tako dobro, smo se odpravili na pohod po vrtcu spoznat, kdo vse je tu in kaj se tu godi.

Najprej smo srečali kuharico, ki nam pripravlja dobra kosila. Nato smo odšli do Irene in jo pozdravili v njeni pisarni. Pozabili nismo tudi na druge otroke v skupinah Zajčki in Pokapolonice. Pri Miškah pa smo vstopili in se z njimi tudi malo poigrali. Bilo je zelo zabavno.

Na sprehodu pa smo večkrat srečali miško, ki je simbol našega vrtca.

Pripravili Maja Košuta in Maja Bizjak

Dostopnost