Skoči na glavno vsebino

Da bo praznični december še bolj prazničen, smo Krtki zavihali rokave, razgibali prste in ogreli glasilke.
Za trgovski center Qlandia in KZ Tolmin, smo izdelali okraske za smrečici, ki bosta cel mesec na ogled v Novi Gorici in Tolminu. Obe si lahko že ogledate. Za nastop na KZ  Tolmin, pa smo pripravili pesmice, ki so nam zelo všeč in komaj čakamo, da vam jih predstavimo.
Našo igralnico, pa je zajel poseben snežni vihar, ki nam je pričaral zimsko vzdušje. In lahko vam povemo, da nas v igralnici prav nič ne zebe, kljub snežinkam in snežakom.
Dneve v vrtcu smo si lepšali s sprehodi, družabnimi igrami, prepevanjem, ustvarjanjem in poslušanjem pravljic, ki so skrivale srčna sporočila. Kaj so Krtki ustvarjali doma in kaj se skriva v nekaterih škatlicah, pa si bomo ogledali že v ponedeljek.
Naj vas čarobnost praznikov lepo zapelje v december in nikar ne pozabite na želje, ki so skrite v naših srcih.

Pripravili, Katja in Mateja

 

Dostopnost