Skoči na glavno vsebino

Na Šentviški Gori je zapadlo veliko snega že v petek. Mucki smo danes v igralnici izdelali kepe iz papirja in kmalu smo se pričeli kepati. Naše kepe so bile mehke, zato ni nič bolelo in tudi zeblo ni. Zunaj vrtca nas je vabil pravi sneg. Hitro smo  se šli preobuti in obleči smučarske hlače in bunde. Na glavi smo imeli kape, na rokah rokavice. Odšli smo na dvorišče. Otroci so tu imeli veliko dela. Najprej so očistili klopco, ker je bila zasnežena. Naslednji je bil zelen tobogan in na koncu se je dalo spustiti po njem. Na koncu smo očistili še moder avto in konjička. Razgibali so se ob hoji po snegu. Zazeblo nas je v roke in kmalu smo se vrnili v topel vrtec. Zunaj nam je bilo lepo. Hvala babici Zimi za sneg.

Za vrtec Šentviška Gora, Veronika

    

        

Dostopnost