Skoči na glavno vsebino

Po malici in še malo je potrkalo na vrata igralnice. Rekli smo naprej. Vrata so se odprla, Nuša pa je zavriskala in skočila mami v naročje. Prišla je njena mama, s seboj pa je prinesla knjigo z naslovom Čarobna skrinja za igrače. Ta pravljica je zelo všeč Nuši, pa tudi nam je bila. Pripoveduje o nočnih zabavah, ki se jih udeležujejo igrače. Prebrala nam je pravljico, pogledali smo si slike in jo obnovili. Pa nam je povedala, da je še nekaj pred vrati. Velika škatla, zavezana s pentljo, tako kot darilo. Odvezali smo in pogledali – notri pa polno plišastih igrač. Izbrali smo si svojo, pa malo menjali, pa še malo menjali. Za počitek smo si izbrali najljubšo in najmehkejšo, jo stisnili v objem in zaspali.
Mama Mojca nam je podarila lepo pravljico, veliko škatlo igrač in slastne mandarine. Hvala ji za lep pravljičen dopoldan in veliko presenečenje.

Pripravili, Danijela in Katarina

Dostopnost