Skoči na glavno vsebino

» V Mali vasi so majhne hiše in v vsaki hiši so otroci. V pisanih srajčkah so in obuti v rdeče in modre copatke. V tej vasi je lep red. …«
Ni ga otroka, ki nebi poznal začetka te pravljice. Muca Copatarica, seveda. In končno je obiskala tudi otroke iz skupine Račk. Z največjim navdušenjem smo jo sprejeli medse. Vsak dan smo brali ali poslušali njeno zgodbico. Narisali smo jo tako in drugače, kar poglejte našo igralnico, iz vsake stene se vam bo smejala kakšna muca. Celo preizkusili smo se v njeni vlogi, in pobiranje nepospravljenih copat nam je šlo odlično od rok.  🙂
Ko smo se pa mi odpravili k popoldanskemu počitku, in copatki pod ležalniki niso bili pospravljeni, nas je obiskala in kar nekaj otrok je popoldan iskalo mucin dom.  V teh dneh smo se naučili kako se skrbi in pospravlja svoje stvari in sedaj nam to ne dela več nobenih težav. Vi starši, pa kar otroke povprašajte kaj o muci Copatarici. Tudi od najmlajših boste slišali kakšen »miiiiijav« 🙂

Za Račke, Urša

  

  

  

Dostopnost