Skoči na glavno vsebino

Čeprav smo še sredi koledarske zime, pa temperature niso prav nič zimske. V tednu pred počitnicami je sonce že prav prijetno grelo in nas spodbudilo za nov planinski izlet. Naš cilj je bil, da pridemo na Logaršče, kar nam je tudi uspelo. Z vrtca smo se s kombijem odpeljali do Idrije pri Bači, od tam naprej pa v hrib. Vijugasta asfaltirana cesta je bila ravno prav strma, da nismo kar takoj obupali. Za dodatno spodbudo pa je bil čudovit razgled na dolino. Na polovici poti smo si vzeli čas za krajši oddih, potem pa pogumno zagrizli še v drugi del poti. Za trud smo bili nagrajeni, saj smo kmalu zagledali domačijo Pr’ Nagarju, kjer smo bili deležni toplega sprejema. Pred hišo smo pojedli malico in se posladkali s piškoti. Na bližnjem travniku smo se lovili in igrali različne igre. Nismo pa porabili prav vse energije, saj smo se morali še vrniti v dolino. Otroci so bili nad izletom navdušeni, zato so že skovali načrt za naslednjega.

Pripravila, Katarina Uršič

Dostopnost